P1330-563J
P1330-563J API Delevan Inc.
page66_p1330.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 56UH 442MA 900MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 900mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 216mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Part Status: Active
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 442 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 442MA 900MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 900mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 216mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Part Status: Active, Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 442 mA.
Інші пропозиції P1330-563J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330-563J P1330-563J Виробник : Delevan page66_p1330-3359635.pdf Power Inductors - SMD 56uH 5% .9ohm Molded SMT Inductor