P1330-822J
P1330-822J API Delevan Inc.
P1330.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 1.02A 180 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 8.2uH 5% .18ohm Molded SMT Inductor.
Інші пропозиції P1330-822J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330-822J P1330-822J Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 8.2uH 5% .18ohm Molded SMT Inductor
товару немає в наявності
P1330-822J P1330-822J Виробник : Delevan page66_p1330.pdf Power Inductors - SMD 8.2uH 5% .18ohm Molded SMT Inductor