P1330R-103H
P1330R-103H API Delevan Inc.
P1330.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 946MA 216 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 10uH 3% .216ohm Molded SMT Inductor.
Інші пропозиції P1330R-103H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330R-103H P1330R-103H Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Power Inductors - SMD 10uH 3% .216ohm Molded SMT Inductor
товару немає в наявності
P1330R-103H P1330R-103H Виробник : Delevan page66_p1330-3359635.pdf Power Inductors - SMD 10uH 3% .216ohm Molded SMT Inductor