P1330R-103J
P1330R-103J API Delevan Inc.
P1330.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 946MA 216 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 10uH 5% .216ohm Molded SMT Inductor.
Інші пропозиції P1330R-103J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330R-103J P1330R-103J Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 10uH 5% .216ohm Molded SMT Inductor
товару немає в наявності
P1330R-103J P1330R-103J Виробник : Delevan page66_p1330.pdf Power Inductors - SMD 10uH 5% .216ohm Molded SMT Inductor