P1330R-105H
P1330R-105H API Delevan Inc.
P1330.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1MH 105MA 11.16 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 1000uH 3% 11.16ohm Molded SMT Inductor.
Інші пропозиції P1330R-105H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330R-105H P1330R-105H Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 1000uH 3% 11.16ohm Molded SMT Inductor
товару немає в наявності
P1330R-105H P1330R-105H Виробник : Delevan page66_p1330-3359635.pdf Power Inductors - SMD 1000uH 3% 11.16ohm Molded SMT Inductor