P1330R-152K
P1330R-152K API Delevan Inc.
P1330.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 2.03A 43 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції P1330R-152K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330R-152K P1330R-152K Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 1.5uH 10%
товару немає в наявності
P1330R-152K P1330R-152K Виробник : Delevan page66_p1330.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH 10%