Продукція > DELEVAN > P1330R-153K
P1330R-153K
P1330R-153K Delevan
page66_p1330-3359635.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - SMD 15uH 10%
на замовлення 483 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 858MA 288 MOHM.
Інші пропозиції P1330R-153K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330R-153K P1330R-153K Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 15uH 10%
на замовлення 120 шт:
P1330R-153K P1330R-153K Виробник : API Delevan Inc. P1330.pdf Description: FIXED IND 15UH 858MA 288 MOHM