P1330R-182J
P1330R-182J API Delevan Inc.
P1330.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 1.95A 48 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 1.8uH 5% .048ohm Molded SMT Inductor.
Інші пропозиції P1330R-182J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330R-182J P1330R-182J Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 1.8uH 5% .048ohm Molded SMT Inductor
товару немає в наявності
P1330R-182J P1330R-182J Виробник : Delevan page66_p1330-3359635.pdf Power Inductors - SMD 1.8uH 5% .048ohm Molded SMT Inductor