P1330R-272J
P1330R-272J API Delevan Inc.
P1330.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 1.55A 80 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 2.7uH 5% .08ohm Molded SMT Inductor.
Інші пропозиції P1330R-272J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330R-272J P1330R-272J Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 2.7uH 5% .08ohm Molded SMT Inductor
товару немає в наявності
P1330R-272J P1330R-272J Виробник : Delevan page66_p1330.pdf Power Inductors - SMD 2.7uH 5% .08ohm Molded SMT Inductor