Продукція > DELEVAN > P1330R-272K
P1330R-272K
P1330R-272K Delevan
page66_p1330.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - SMD 2.7uH 10%
на замовлення 315 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 1.55A 80 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330R-272K P1330R-272K Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Power Inductors - SMD 2.7uH 10%
на замовлення 352 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
P1330R-272K P1330R-272K Виробник : API Delevan Inc. P1330.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 1.55A 80 MOHM