P1330R-332J
P1330R-332J API Delevan Inc.
P1330.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.46A 108 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 3.3uH 5% .108ohm Molded SMT Inductor.
Інші пропозиції P1330R-332J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330R-332J P1330R-332J Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 3.3uH 5% .108ohm Molded SMT Inductor
товару немає в наявності
P1330R-332J P1330R-332J Виробник : Delevan page66_p1330-3359635.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 5% .108ohm Molded SMT Inductor