P1330R-392K
P1330R-392K API Delevan
P1330-17362.pdf
Виробник: API Delevan
Power Inductors - SMD 3.9uH 10%
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.9UH 1.39A 118 MOHM.
Інші пропозиції P1330R-392K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330R-392K P1330R-392K Виробник : API Delevan Inc. P1330.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 1.39A 118 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
P1330R-392K P1330R-392K Виробник : Delevan page66_p1330.pdf Power Inductors - SMD 3.9uH 10%