P1500ECAP
P1500ECAP Littelfuse Inc.
littelfuse_sidactor_to_92_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THYRISTOR 140V 400A TO226-2
Packaging: Tape & Box (TB)
Capacitance: 95pF
Package / Case: TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Mounting Type: Through Hole
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 180V
Voltage - Off State: 140V
Voltage - On State: 4 V
Supplier Device Package: TO-92-2
Current - Hold (Ih): 150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THYRISTOR 140V 400A TO226-2, Packaging: Tape & Box (TB), Capacitance: 95pF, Package / Case: TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads), Mounting Type: Through Hole, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 180V, Voltage - Off State: 140V, Voltage - On State: 4 V, Supplier Device Package: TO-92-2, Current - Hold (Ih): 150 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A.