P1500SBRP
P1500SBRP Littelfuse Inc.
littelfuse_sidactor_do_214_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THYRISTOR 140V 250A DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance: 40pF
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 180V
Voltage - Off State: 140V
Voltage - On State: 4 V
Supplier Device Package: DO-214AA
Current - Hold (Ih): 150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 80 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 250 A
Написати відгук
Description: THYRISTOR 140V 250A DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Capacitance: 40pF, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 180V, Voltage - Off State: 140V, Voltage - On State: 4 V, Supplier Device Package: DO-214AA, Current - Hold (Ih): 150 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 80 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 250 A.