P1500SCMCRP
P1500SCMCRP Littelfuse Inc.
MC_Series_Rev_Dec2005.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THYRISTOR 140V 400A DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance: 55pF
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 180V
Voltage - Off State: 140V
Voltage - On State: 5 V
Supplier Device Package: DO-214AA
Current - Hold (Ih): 150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A
Написати відгук
Description: THYRISTOR 140V 400A DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Capacitance: 55pF, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 180V, Voltage - Off State: 140V, Voltage - On State: 5 V, Supplier Device Package: DO-214AA, Current - Hold (Ih): 150 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A.