P1504UARP Littelfuse Inc.
littelfuse_sidactor_multiport_ms_013_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THYRISTOR 140V/280V 150A 6SMD GW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance: 25pF, 40pF
Package / Case: 6-SMD, Gull Wing
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 4
Voltage - Breakover: 180V, 360V
Voltage - Off State: 140V, 280V
Voltage - On State: 4 V
Supplier Device Package: Modified MS-013
Current - Hold (Ih): 150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 45 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 150 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THYRISTOR 140V/280V 150A 6SMD GW, Packaging: Tape & Reel (TR), Capacitance: 25pF, 40pF, Package / Case: 6-SMD, Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 4, Voltage - Breakover: 180V, 360V, Voltage - Off State: 140V, 280V, Voltage - On State: 4 V, Supplier Device Package: Modified MS-013, Current - Hold (Ih): 150 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 45 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 150 A.