P1504UBTP Littelfuse Inc.
Multiport_SIDACtor_Device_2004.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THYRISTOR 140V/280V 250A 6SMD GW
Packaging: Tube
Capacitance: 55pF, 95pF
Number of Elements: 4
Voltage - Breakover: 180V, 360V
Voltage - Off State: 140V, 280V
Voltage - On State: 4 V
Supplier Device Package: Modified MS-013
Current - Hold (Ih): 150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 80 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 250 A
Написати відгук
Description: THYRISTOR 140V/280V 250A 6SMD GW, Packaging: Tube, Capacitance: 55pF, 95pF, Package / Case: 6-SMD, Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 4, Voltage - Breakover: 180V, 360V, Voltage - Off State: 140V, 280V, Voltage - On State: 4 V, Supplier Device Package: Modified MS-013, Current - Hold (Ih): 150 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 80 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 250 A.