P170N-EB15BR1K
P170N-EB15BR1K BI Technologies / TT Electronics
P170.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Potentiometers 1/10W 1K Ohms 20% 17mm ROTARY POT
на замовлення 1155 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT 1K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR, Resistance (Ohms): 1k, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Solder Lug, Bushing Thread: M7 x 0.75, Actuator Length: 0.591" (15.00mm), Actuator Type: Slotted, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Conductive Plastic, Taper: Linear, Rotation: 260°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 1.
Інші пропозиції P170N-EB15BR1K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P170N-EB15BR1K Виробник : TT Electronics/BI P170.pdf Description: POT 1K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR
Resistance (Ohms): 1k
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: User Defined
Mounting Type: Panel Mount
Termination Style: Solder Lug
Bushing Thread: M7 x 0.75
Actuator Length: 0.591" (15.00mm)
Actuator Type: Slotted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)