Продукція > TT ELECTRONICS/BI > P170NP1-EC40AR220K
P170NP1-EC40AR220K TT Electronics/BI
P170.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: POT 220K OHM 1/20W PLASTIC LOG
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Potentiometers 1/20W 220K Ohms 20% 17mm ROTARY POT.
Інші пропозиції P170NP1-EC40AR220K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P170NP1-EC40AR220K P170NP1-EC40AR220K Виробник : BI Technologies / TT Electronics P170-3235567.pdf Potentiometers 1/20W 220K Ohms 20% 17mm ROTARY POT