P170NP1-FD15AR100K
P170NP1-FD15AR100K BI Technologies / TT Electronics
P170.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Potentiometers 1/20W 100K Ohms 20% 17mm ROTARY POT
на замовлення 1122 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P170NP1-FD15AR100K Виробник : TT Electronics/BI P170.pdf Description: POT 100K OHM 1/20W PLASTIC LOG