P170NP1-FD15AR10K TT Electronics/BI
P170.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: POT 10K OHM 1/20W PLASTIC LOG
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Potentiometers 1/20W 10K Ohms 20% 17mm ROTARY POT.
Інші пропозиції P170NP1-FD15AR10K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P170NP1-FD15AR10K P170NP1-FD15AR10K Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009241225_1-2565481.pdf Potentiometers 1/20W 10K Ohms 20% 17mm ROTARY POT