Продукція > TT ELECTRONICS/BI > P170NP1-FD15BR500K
P170NP1-FD15BR500K TT Electronics/BI
P170.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: POT 500K OHM 1/10W PLASTIC LIN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Potentiometers 1/10W 500K Ohms 20% 17mm ROTARY POT.
Інші пропозиції P170NP1-FD15BR500K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P170NP1-FD15BR500K P170NP1-FD15BR500K Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009241225_1-2565481.pdf Potentiometers 1/10W 500K Ohms 20% 17mm ROTARY POT