P170NP1-QC15BR10K
P170NP1-QC15BR10K BI Technologies / TT Electronics
P170.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Potentiometers 1/10W 10K Ohms 20% 17mm ROTARY POT
на замовлення 5002 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P170NP1-QC15BR10K Виробник : TT Electronics/BI P170.pdf Description: POT 10K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR