P170NP1-QC15BR20K
P170NP1-QC15BR20K BI Technologies / TT Electronics
TTRB_S_A0009241225_1-2565481.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Potentiometers 1/10W 20K Ohms 20% 17mm ROTARY POT
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P170NP1-QC15BR20K Виробник : TT Electronics/BI P170.pdf Description: POT 20K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR