P170S-EC20AR100K TT Electronics/BI
P170.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: POT 100K OHM 1/20W PLASTIC LOG
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Potentiometers 1/20W 100K Ohms 20% 17mm ROTARY POT.
Інші пропозиції P170S-EC20AR100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P170S-EC20AR100K P170S-EC20AR100K Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009241225_1-2565481.pdf Potentiometers 1/20W 100K Ohms 20% 17mm ROTARY POT