Продукція > TT ELECTRONICS/BI > P170SP1-EA15BR100K
P170SP1-EA15BR100K TT Electronics/BI
P170.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: POT 100K OHM 1/10W PLASTIC LIN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Potentiometers 1/10W 100K Ohms 20% 17mm ROTARY POT.
Інші пропозиції P170SP1-EA15BR100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P170SP1-EA15BR100K P170SP1-EA15BR100K Виробник : BI Technologies / TT Electronics P170.pdf Potentiometers 1/10W 100K Ohms 20% 17mm ROTARY POT