P170SPD-C15BR10K TT Electronics/BI
P170.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: POT 10K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Potentiometers 1/10W 10K Ohms 20% 17mm ROTARY POT.
Інші пропозиції P170SPD-C15BR10K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P170SPD-C15BR10K P170SPD-C15BR10K Виробник : BI Technologies / TT Electronics P170-1545462.pdf Potentiometers 1/10W 10K Ohms 20% 17mm ROTARY POT