Продукція > TT ELECTRONICS/BI > P170SPD-QC20BR200K
P170SPD-QC20BR200K TT Electronics/BI
P170.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: POT 200K OHM 1/10W PLASTIC LIN
Написати відгук
Potentiometers 1/10W 200K Ohms 20% 17mm ROTARY POT.
Інші пропозиції P170SPD-QC20BR200K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P170SPD-QC20BR200K P170SPD-QC20BR200K Виробник : BI Technologies / TT Electronics P170-3235567.pdf Potentiometers 1/10W 200K Ohms 20% 17mm ROTARY POT
товару немає в наявності
P170SPD-QC20BR200K P170SPD-QC20BR200K Виробник : BI Technologies / TT Electronics P170-3235567.pdf Potentiometers 17 mm ROTARY PANEL POT