P1800ADL61 Littelfuse Inc.
pxxxxadl.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THYRISTOR 170V 1KA TO220-2
Packaging: Bulk
Capacitance: 180pF
Package / Case: TO-220-2 No Tab
Mounting Type: Through Hole
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 220V
Voltage - Off State: 170V
Voltage - On State: 3 V
Supplier Device Package: TO-220 Modified
Part Status: Obsolete
Current - Hold (Ih): 50 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 250 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 1 kA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THYRISTOR 170V 1KA TO220-2, Packaging: Bulk, Capacitance: 180pF, Package / Case: TO-220-2 No Tab, Mounting Type: Through Hole, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 220V, Voltage - Off State: 170V, Voltage - On State: 3 V, Supplier Device Package: TO-220 Modified, Part Status: Obsolete, Current - Hold (Ih): 50 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 250 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 1 kA.