P1812-103J
P1812-103J API Delevan Inc.
P1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 550MA 608 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 10uH 5% .608ohm Molded SMT Inductor.
Інші пропозиції P1812-103J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-103J P1812-103J Виробник : Delevan page67_p1812-3359708.pdf Power Inductors - SMD 10uH 5% .608ohm Molded SMT Inductor