P1812-273K
P1812-273K API Delevan Inc.
P1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 330MA 1.404 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P1812-273K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-273K P1812-273K Виробник : API Delevan P1812-4397.pdf Fixed Inductors 27uH 10%
товару немає в наявності
P1812-273K P1812-273K Виробник : Delevan page67_p1812-3359708.pdf Power Inductors - SMD 27uH 10%