P1812-333J
P1812-333J API Delevan Inc.
page67_p1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 300MA 1.578OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.578Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 425mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 300 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 300MA 1.578OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.578Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 425mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Інші пропозиції P1812-333J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-333J P1812-333J Виробник : Delevan page67_p1812-3359708.pdf Power Inductors - SMD 33uH 5% 1.578ohm Molded SMT Inductor