P1812-392J
P1812-392J API Delevan Inc.
P1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 700MA 347 MOHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD 3.9uH 5% .347ohm Molded SMT Inductor.
Інші пропозиції P1812-392J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-392J P1812-392J Виробник : API Delevan P1812-4397.pdf Power Inductors - SMD 3.9uH 5% .347ohm Molded SMT Inductor
товару немає в наявності
P1812-392J P1812-392J Виробник : Delevan page67_p1812.pdf Power Inductors - SMD 3.9uH 5% .347ohm Molded SMT Inductor