P1812-392K
P1812-392K API Delevan Inc.
P1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 700MA 347 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції P1812-392K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-392K P1812-392K Виробник : API Delevan P1812-4397.pdf Fixed Inductors 3.9uH 10%
товару немає в наявності
P1812-392K P1812-392K Виробник : Delevan page67_p1812.pdf Power Inductors - SMD 3.9uH 10%