P1812-682J
P1812-682J Delevan
page67_p1812.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - SMD 6.8uH 5% .472ohm Molded SMT Inductor
на замовлення 164 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-682J P1812-682J Виробник : API Delevan P1812-4397.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 5% .472ohm Molded SMT Inductor
на замовлення 497 шт:
термін постачання 73-82 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
P1812-682J P1812-682J Виробник : API Delevan Inc. P1812.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 600MA 472 MOHM