P1812R-152K
P1812R-152K API Delevan
P1812-4397.pdf
Виробник: API Delevan
Power Inductors - SMD 1.5uH 10%
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 950MA 222 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812R-152K P1812R-152K Виробник : Delevan page67_p1812.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH 10%
на замовлення 99 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
P1812R-152K P1812R-152K Виробник : API Delevan Inc. P1812.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 950MA 222 MOHM