P1812R-272K
P1812R-272K API Delevan
P1812-4397.pdf
Виробник: API Delevan
Power Inductors - SMD 2.7uH 10%
на замовлення 296 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 800MA 288MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 288mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.513A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812R-272K P1812R-272K Виробник : Delevan page67_p1812.pdf Power Inductors - SMD 2.7uH 10%
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
P1812R-272K P1812R-272K Виробник : API Delevan Inc. page67_p1812.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 800MA 288MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 288mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.513A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 800 mA