P1RNM14B1F
P1RNM14B1F Amphenol Alden Products Company
PulseOne-PDS_17MAY2017.pdf
Виробник: Amphenol Alden Products Company
Description: CONN RCPT FMALE 14P GOLD SLD CUP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Blue, White
Voltage Rating: 300V
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 14
Orientation: 1
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP64/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Polyamide (PA), Nylon
Primary Material: Plastic
на замовлення 71 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 14P GOLD SLD CUP, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Blue, White, Voltage Rating: 300V, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 14, Orientation: 1, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP64/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Polyamide (PA), Nylon, Primary Material: Plastic.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1RNM14B1F P1RNM14B1F Виробник : Amphenol Alden Products amphenol_PulseOne-PDS_02MAR2017-1157319.pdf Circular Push Pull Connectors Rcpt Front Panel Mnt 14pin 28AWG Solder