P200-010S
P200-010S Amphenol CDI
P200_Passive_Probe.pdf
Виробник: Amphenol CDI
Description: PROBE KIT,1X&10X 250MHZ,CATII
Packaging: Bag
Color: Black
Type: Passive
Attenuation Value: 1:1, 10:1
Bandwidth: 10MHz, 200MHz
Voltage - Max: CAT II 150V, CAT II 300V
Capacitance - Input: 15pF, 110pF
Resistance - Input: 1M, 10M
Part Status: Active
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PROBE KIT,1X&10X 250MHZ,CATII, Packaging: Bag, Color: Black, Type: Passive, Attenuation Value: 1:1, 10:1, Bandwidth: 10MHz, 200MHz, Voltage - Max: CAT II 150V, CAT II 300V, Capacitance - Input: 15pF, 110pF, Resistance - Input: 1M, 10M, Part Status: Active.