Продукція > VISHAY > P2010K1501FNT
P2010K1501FNT
P2010K1501FNT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 2010 1.5K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук
Інші пропозиції P2010K1501FNT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P2010K1501FNT P2010K1501FNT Виробник : Vishay / Sfernice Thin Film Resistors - SMD P 2010 K 1501 F N TR e2