Продукція > IGUS > P210FM-0810-10
P210FM-0810-10
P210FM-0810-10 IGUS
P210FM-0810-10.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 10mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 10mm
Internal diameter: 8mm
Length: 10mm
Material: iglidur® P210
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...100°C
Flange diameter: 15mm
Shore hardness: 75
Colour: yellow
Kind of Bearing: slide
Version: with flange
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 10mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 10mm, Internal diameter: 8mm, Length: 10mm, Material: iglidur® P210, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...100°C, Flange diameter: 15mm, Shore hardness: 75, Colour: yellow, Kind of Bearing: slide, Version: with flange.