Продукція > IGUS > P210FM-1012-10
P210FM-1012-10
P210FM-1012-10 IGUS
P210FM-1012-10.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 12mm; Øint: 10mm
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...100°C
Internal diameter: 10mm
Length: 10mm
Outside diameter: 12mm
Flange diameter: 18mm
Colour: yellow
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 12mm; Øint: 10mm, Version: with flange, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...100°C, Internal diameter: 10mm, Length: 10mm, Outside diameter: 12mm, Flange diameter: 18mm, Shore hardness: 75, Material: iglidur® P210, Colour: yellow.