Продукція > IGUS > P210SM-1012-15
P210SM-1012-15
P210SM-1012-15 IGUS
P210.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 12mm; Øint: 10mm; L: 15mm; yellow
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...100°C
Internal diameter: 10mm
Length: 15mm
Outside diameter: 12mm
Shore hardness: 75
Material: iglidur® P210
Colour: yellow
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 12mm; Øint: 10mm; L: 15mm; yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...100°C, Internal diameter: 10mm, Length: 15mm, Outside diameter: 12mm, Shore hardness: 75, Material: iglidur® P210, Colour: yellow.