Продукція > WEST POL > P25-C25-C100-200WH
P25-C25-C100-200WH
P25-C25-C100-200WH WEST POL
P25-C25-C100-200WH.pdf
Виробник: WEST POL
Category: DC Power Cords
Description: Cable; 1x1mm2; DC 5,5/2,5 plug,DC 5,5/2,5 socket; straight; 2m
Type of connection cable: mains DC
Cable structure: 1x1mm2
Number of cores: 1
Core section: 1mm2
Cable/adapter structure: DC 5,5/2,5 plug; DC 5,5/2,5 socket
Length of metal part: 10mm
Connector variant: straight
Insulation colour: white
Rated voltage: 100V
Max. operating current: 5A
Cable length: 2m
Cable outside dimensions: Ø3.95mm
Operating temperature: -20...70°C
Wire cross-section shape: round
Wire insulation material: PVC
Shield structure: tinned copper braid
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC Power Cords, Description: Cable; 1x1mm2; DC 5,5/2,5 plug,DC 5,5/2,5 socket; straight; 2m, Type of connection cable: mains DC, Cable structure: 1x1mm2, Number of cores: 1, Core section: 1mm2, Cable/adapter structure: DC 5,5/2,5 plug; DC 5,5/2,5 socket, Length of metal part: 10mm, Connector variant: straight, Insulation colour: white, Rated voltage: 100V, Max. operating current: 5A, Cable length: 2m, Cable outside dimensions: Ø3.95mm, Operating temperature: -20...70°C, Wire cross-section shape: round, Wire insulation material: PVC, Shield structure: tinned copper braid.