P25B14E-R1B
P25B14E-R1B MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: ACDC DSKTP ADPTR 5V 15V -15V 25W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук