P25BA102J
P25BA102J Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
P25BA102J_06-16-2017.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
Description: THERMISTOR NTC 1KOHM PROBE
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical Probe, Glass
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -80°C ~ 200°C
Resistance in Ohms @ 25°C: 1k
Resistance Tolerance: ±5%
Length - Lead Wire: 0.25" (6.35mm)
Power - Max: 25 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 1KOHM PROBE, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical Probe, Glass, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -80°C ~ 200°C, Resistance in Ohms @ 25°C: 1k, Resistance Tolerance: ±5%, Length - Lead Wire: 0.25" (6.35mm), Power - Max: 25 mW.