P25C42D22C2-24
P25C42D22C2-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_P25&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY CONTACTOR 3PST 25A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY CONTACTOR 3PST 25A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC.
Інші пропозиції P25C42D22C2-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P25C42D22C2-24 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_P25_0505-116498.pdf Industrial Relays 24VDC 25A MAG 3PST CONTACTOR