P25C42D23C1-12
P25C42D23C1-12 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_P25_0505-116498.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Industrial Relays P25C42D23C1-12 CONTA CTOR ASSEM
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY CONTACTOR 3PST 25A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC.
Інші пропозиції P25C42D23C1-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P25C42D23C1-12 P25C42D23C1-12 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_P25&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY CONTACTOR 3PST 25A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC