P25C43A12C1-240
P25C43A12C1-240 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_P25&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY CONTACTOR 3PST 25A 240V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 240VAC 25A MAG DPST CONTACTOR.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P25C43A12C1-240 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_P25_0505-116498.pdf General Purpose Relays 240VAC 25A MAG DPST CONTACTOR