Продукція > 3M > P25E-068S-EA
P25E-068S-EA
P25E-068S-EA 3M
3mtm-050-in-wm-skt-050-for-025-pitch-cable-ts1141.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN RCPT 68POS IDC 30AWG GOLD
Packaging: Bulk
Features: Feed Through
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 30 AWG
Number of Positions: 68
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock/Eject Hooks
Contact Finish Thickness: FLASH
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 319 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис P25E-068S-EA 3M
Description: CONN RCPT 68POS IDC 30AWG GOLD, Packaging: Bulk, Features: Feed Through, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 30 AWG, Number of Positions: 68, Pitch: 0.050" (1.27mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock/Eject Hooks, Contact Finish Thickness: FLASH, Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Part Status: Active, Number of Rows: 2.